Jsme hrdí na stovky úspěšně dokončených zakázek a spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Naše práce zahrnuje široké spektrum projektů od jednotlivých kusů nábytku po kompletní vybavení domácností a firemních prostor. Každý projekt je pro nás jedinečný a ke každému přistupujeme s maximální péčí a profesionalitou.

Naši zákazníci oceňují především vysokou kvalitu našich výrobků, precizní řemeslné zpracování a spolehlivost v dodržování termínů. Velmi si vážíme osobního přístupu, který nám umožňuje detailně porozumět potřebám a přáním našich klientů. Díky tomu dokážeme vytvářet řešení, která přesně odpovídají jejich představám a požadavkům.

Práce na zakázku nám umožňuje realizovat nábytek a vybavení v různých stylech a provedeních, vždy s důrazem na kvalitu použitých materiálů a dlouhou životnost. Dlouhodobě spolupracujeme s předními dodavateli, což nám umožňuje poskytovat jen to nejlepší pro naše zákazníky.

Pokud byste měli zájem vidět více referencí nebo se dozvědět více o našich službách, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a ukázky naší práce. Děkujeme za vaši důvěru!

Mezi našimi referencemi najdete 

Lesy ČR

Vazební věznice Brno

Vazební věznice Olomouc

Centro VELEHRAD V ŘÍME

Duchovně – kulturní – formační centrum pro poutníky

Článek: www.velehrad.it/cs/2021/02/

Naše další realizace

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Stolařství Mahovský

Městečko 78, 691 64 Nosislav, Brno – Venkov

IČ: 76422569

Tel.: 776 748 974

Email: info@stolarstvimahovsky.cz

Pracujeme po celé České a Slovenské republice